Luana Vjollca nuk zhgënjen fansat, mahnit e veshur me fustanin me lule

Luana Vjollca është njëra ndër këngëtaret dhe prezantueset më të komentuara në estradën shqiptare.

Bukuroshja bionde di të tërheq vëmendjen fansave përmes postimeve të ndryshme që bën, duke i mbajtur të azhurnuar mbështetësit e saj.Sidoqoftë, përmes një postimi në rrjetin social Instagram, Luana ka mahnitur me dukjen, ndërsa ka pozuar tek disa shkallë.

E veshur me një fustan me lule, ajo ka vënë në pah linjat trupore, të cilat i ka fituar përmes ushtrimeve të shumta.Me një makijazh të thjeshtë, Luana dukjes ka vendosur që t’i bashkëngjit edhe aksesorë, të cilat janë të paevitueshme për të.Ndërkaq, këngëtarja ka bërë të ditur se do të sjell projektin e ri muzikor, në bashkëpunim me Jay Santos. /Telegrafi/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail