Luana Vjollca konfirmon se është bërë teze: Ndjenja më e bukur në botë

Moderatorja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, ditën e djeshme (e mërkurë) u bë nënë për herë të parë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, reperi Getoar Selimi, kanë mirëpritur një vajzë.Ndonëse deri më tani nuk është bërë një reagim zyrtar nga ana e çiftit, një gjë e tillë tashmë është konfirmuar nga motra e Marinës, prezantuesja e këngëtarja, Luana Vjollca.E njëjta ka shpërndarë një postim në InstaStory me përshkrimin: “Ndjenja më e mirë në botë”.

Përkundër se ende nuk është zbuluar emri i foshnjës, sipas disa aludimeve besohet të jetë “Marget” – kombinim në mes emrave të Marinës dhe Getit.

Luana nga ana tjetër këtë kohë po qëndron larg ekranit e po ashtu edhe projekteve muzikore. /Telegrafi/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail