Jennifer Lopez është duke kërkuar mobilje për shtëpinë e saj të reLos Anxhelos, 7 prill 2022 (MIA) - Jennifer Lopez tashmë ka filluar pajisjen e shtëpisë së re që ajo dhe Ben Affleck së fundmi blenë në Los Anxhelos për 50 milionë dollarë.

Gjegjësisht, paparacët e kanë kapur në një dyqan mobiljesh në Culver City të Kalifornisë, SHBA, siç raportojnë mediat perëndimore. Këngëtarja shoqërohej nga vajza e saj 14-vjeçare Ema me ish-bashkëshortin Mark Anthony.Air ka 10 dhoma gjumi, 17 banja, parking të madh, kopsht me pishinë dhe pamje të lakmueshme të rrethinës.

Por Jay-Z nuk harron as biznesin e tij. Ajo pak ditë më parë ka hyrë në një dyqan kozmetike në Beverly Hills ku shitet marka e saj “JLo Beauty”, ndaj e lumtur ka folur dhe ka bërë foto me punonjësit dhe klientët.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail