Duelet revanshuese të një të tetës në Ligën e Evropës

Stamboll, 16 mars 2017 (MIA) - Në garën e dytë për nga cilësia të futbollit evropian për kupë, Liga e Evropës sot do të zhvillohen ndeshjet revanshuese të fazës së një të tetës.
Tre duele do të fillojnë me rezultat 1:1, ndërsa epërsi më të madhe prej takimeve të para ka Genk në duelin me ekipin Gent.
Në terminin prej orës 19 do të fillojnë ndeshjet:
Genk - Gent (5:2 ndeshja e parë)
Krasnodar - Selta Vigo (1:2)
Beshkiktash - Olimpiakos (1:1)
Pesë takimet e tjera janë caktuar për në orën 21 e 5 minuta:
Roma - Olimpik Lion (2:4)
Mançester Junajted - Rostov (1:1)
Borusia Menhengladbah - Shalke (1:1)
Anderleht - APOEL (1:00) dhe
Ajaks - Kopenhagë (1:2).lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail