LOD 2018: Kosova debutues në Pjongçang

Pjongçang, 8 shkurt 2018 (MIA) - Kosova për herë të parë do të marr pjesë në Lojëra Olimpike Dimërore, ndërsa para fillimit të nesërm u ngrit flamuri shtetëror i Kosovës në Pjongçang.
Në ceremoninë u intonua dhe himni i Kosovës.
Përfaqësuesi i vetëm kosovar Albin Tahiri do të mbajë flamurin në ceremoninë e hapjes.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail