Musliu: Nuk ka ndeshje të lehta

Gjiblartar, 4 shtator 2018 (MIA) - Futbollisti i kombëtares së Maqedonisë, Visar Musliu shpreson se "të kuq e verdhët" do ta arsyetojnë rolin e tyre favorizues në ndeshjen me Gjiblartaritn në fillimin e Ligës së Kombeve.
"E dimë se nuk ka ndeshje të lehta dhe kështu do të sillemi edhe në ndeshjen me Gjiblartarin. Nuk e dimë cilësinë e tyre, por kemi kohë të mjaftueshme të analizojmë dhe t'i evidentojmë anët e tyre të dobëta dhe të festojmë fitore",deklaroi Musliu për ueb faqen e FFM-së.
Të përzgjedhurit e trajnerit Igor Angelovski dje në përbërje të plotë patën stërvitje njëorëshe në "Stadiumin Viktoria".
Ndeshja do të luhet të enjten në orën 20:45 minuta në terren me bar artificial.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail