Aguero pësoi fatkeqësi të komunikacionit (FOTO)

Mançester, 16 tetor 2019 (MIA) – Serhio Aguero ka përjetuar fatkeqësi të vogël të komunikacionit para stërvitjes sot në mëngjes, njoftojnë mediat britanike.

Sulmuesi i Mançester Sitit ka udhëtuar deri në “Etihad”, kur me “Rejnxh roverin” e tij u përfshi në një fatkeqësi në rrugë.

Si rezultat të fatkeqësisë, automjeti u dëmtua në pjesën e përparme. Argjentinasi nuk u lëndua dhe mori pjesë në stërvitjen e Sitit.

Kampionët janë tetë pikë pas Liverpulit. Të shtunën, ekipi nga Mançesteri është nikoqir i Kristal Palasit. bsh/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail