Interi do të paguajë pesë milionë euro për Zhirun

Milano, 16 janar 2020 (MIA) – Sulmuesi i Çellsit, Olivie Zhiru së shpejti do të transferohet në Inter, pohon “La gazeta delo sport”. Dy palët u kontraktuan për detajet. Klubi nga Milano do të paguajë për francezin pesë milionë euro plus 1,5 milionë si bonuse të ndryshme.

Zhiru do të nënshkruajë kontratë për 2,5 sezone me rrogë prej katër milionë euro në vit.

Këtë sezon Zhiru u paraqit në pesë ndeshje në Premier Ligë dhe në një ndeshje në Ligën e kampionëve. mb/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail