Lejkers një fitore deri në finale në Konferencën perëndimore në NBA

Orlando, 11 shtator 2020 (MIA) – Los Anxhelos Lejkers janë një fitore afër finales në Konferencën perëndimore në NBA, pasi sërish e kanë mundur Hjustonin, kësaj radhe me 110:100 dhe tani kanë epërsi 3-1 në serinë deri katër fitore.

Antoni Dejvis nga LA Lejkers e përfundoi ndeshjen me 29 pikë dhe 15 kërcënime, ndërsa Lebron Xhejms shënoi 16 pikë dhe ka pasur 15 asistime.

Ndeshja me rivalin e qyteit, LA Klipers tani duket shumë afër. bsh/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail