Bëhen të ditura të gjitha dyshet të plejofit të Ligës Evropa

Zagreb, 25 shtator (MIA) – Të gjitha dyshet në plejofin e Ligës Evropa, tashmë janë të qarta.

Përfaqësuesi i fundit të Maqedonisë së Veriut, Shkëndija nga Tetova, humbi mbrëmë nga Totenhemi në Shkup, me rezultat 1:3 dhe me këtë i përfundoi paraqitjet e tij në turnetë evropiane.

Takimet janë caktuar për 1 tetor.

Këtu janë çiftet në plejofit:

Jang Bojs (Zvicër) – Tirana (Shqipëri)

Dinamo Zagreb (Kroaci) – Flora Talin (Estoni)

CFR Kluzh (Rumani) – Kups (Finlandë)

Ararat-Armenia (Armeni) – Crvena Xvesda (Serbi)

Dinamo Brest (Bjellorusi) – Ludogorec (Bullgari)

Sarajeva (Bosnja e Hercegovina) – Selltik (Skoci)

Legia (Poloni) – Karabak (Azerbajxhan)

Dundalk (Irlandë) – Klaksvik (Ishujt Faroe)

Apoel Bir Sheva (Izrael) – Viktoria Plzen (Republika Çeke)

Rosenborg (Norvegji) – PSV Ajnd’hoven (Holandë)

AEK Athinë (Greqi) – Volfsburg (Gjermani)

Bazel (Zvicër) – CSKA – Sofje (Bullgari)

Sporting Lisbon (Portugali) – LASK Linz (Austri)

Sharleroi (Belgjikë) – Leç Poznjan (Poloni)

Rio Ave (Portugali) – Milan (Itali)

Kopenhagen (Danimarkë) – Rijeka (Kroaci)

Malm ((Suedi) – Granada (Spanjë)

Totenhem (Angli) – Makabi Haifa (Izrael)

Slovan Liberec (Republika Çeke) – APOEL Nikozia (Qipro)

Liege Standard (Belgjikë) – Mall Fehervar (Hungari)

Glasgov Rengjers (Skoci) – Galatasaraj (Turqi). bs/mb/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail