Depay më i miri: Barcelona 3-1 Valencia, notat e lojtarëve

Barcelona ka fituar 3-1 ndaj Valencias në kuadër të javës së nëntë në La Liga.

Golat për katalunasit i shënuan Ansu Fati, Memphis Depay dhe Philippe Coutinhon, ndërsa për Los Che realizoi Jose Gaya.

Barcelona ishte skuadër më e mirë në fushë dhe mori notën e përgjithshme 6.95, me Valencias që u vlerësua 6.65.

Lojtari me paraqitjen më të mirë ishte Depay që asistoi dhe shënoi nga një herë dhe u notua me 8.4.

Në anën tjetër, dështimi i kësaj përballje doli të ishte Jasper Cillessen me vlerësimin 6.1.

Vlerësimi i lojtarëve të tjerë i të dyja skuadrave:lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail