Pandev i ka dërguar mesazh MilevskitShkup, 27 shtator 2022 (MIA) - Ish-kapiteni i Kombëtares së Maqedonisë në futboll, Goran Pandev, përmes llogarisë së tij në rrjetet sociale i ka dërguar mesazh trajnerit Blagoja Milevski për humbjen e mbrëmshme nga Bullgaria (0:1).

Në postimin e publikuar, Pandev ka vendosur tre emoticona që do të thotë “mbyll gojën”.

Nuk dihet nëse mesazhi i Pandevit është mosmarrëveshje me deklaratën e Milevskit se kombëtarja e Maqedonisë luajti mirë në këtë edicion të Ligës së Kombeve, apo ndoshta ai u “godit” nga fjalët e trajnerit të shprehura mbrëmë në konferencën për shtyp se “ Red-verdhe renditjen e fituan kampionatin e kaluar evropian me rivalë më të lehtë në segmentin D, dhe jo përmes eurokualifikimeve.

Kombëtarja e Maqedonisë e përfundoi Ligën e Kombeve 2022 në vendin e tretë në grupin e katërt me bilanc dy fitore, tri humbje dhe një barazim.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail