Amazoni nuk kishte qasje mëngjesin e sotëm në tërë botën

Uashington, 12 korrik 2021 (MIA) – Konsumatorët në mbarë botën sot në mëngjes kanë paraqitur probleme me qasjen në onlajn dyqanet në platformën Amazon.com, ndërsa kompania njoftoi se ndërkohë e ka zgjidhur problemin.

Sipas ueb faqes Daun Detektor, shërbimet onlajn të Amazonit ishin në ndërprerje gati dy orë, ndërsa më shumë se 38,000 përdorues njoftuan se kanë probleme me qasjen në dyqanet onlajn të Amazonit.

Problemi së pari u manifestua mbrëmë në SHBA dhe mëngjesin e sotëm në pjesën më të madhe të botës.

“Disa shfrytëzues kishin probleme të përkohshme të blerjes. Ne e kemi zgjidhur çështjen dhe tani po punojmë normalisht”, deklaroi një zëdhënës i Amazonit, por refuzoi ta komentojë arsyen e ndërprerjes. fb/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail