Новогодишна понуда на Телеком за вистинско поврзување

Овие празници Телеком најавува одлични Новогодишни промоции за уште подобро искуство и задоволство на корисниците.

Неограничена комуникацијаЗа неограничена комуникација, одберете Magenta 1 Unlimited со вклучен неограничен мобилен интернет засекогаш и во новата година бидете вистински поврзани. Дополнително, со склучен договор за фамилијарен буџет, за две Magenta 1 Unlimited линии добивате и бонус во износ од 24 000 денари, за нов смартфон или телевизор по супер цена.

Неограничена забава за празниците

Времето поминато во домот заедно со семејството e вистински подарок. Затоа, за празниците, уживајте во возбудливи светски и регионални филмски програми без дополнителен надомест. Активирајте HBO и Gley преку апликацијата Telekom MK и уживајте во омилените содржини со најблиските до 23 јануари 2024 година.

Овие празници искористете ги понудите и поволностите коишто ги подготвивме за вас и останете вистински поврзани со сите што ви значат.

Повеќе информации на: www.telekom.mk.

Понудата е промотивна и трае ограничен временски период.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Релативно срамежлив дечко отишол во кафич со другарите и откако се напиле по една пијачка овој собрал сили и и пришол на некоја од девојките, прашувајќи ја дали може да ја части...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива непречено, по претежно суви коловози. ФРЕКВЕНЦИЈА: Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е умерен....
Верски календар
На денешен ден
280.- Роден е римскиот цар Флавиј Валериј...
1617.- Меѓу Шведска и Русија е склучена спогодба...
1807.- Роден е американскиот писател Хенри...
1844.- Домениканска Република се одвои од Хаити,...