Американец ги тужи родителите бидејќи му ја фрлиле порно колекцијата

Маж од американската сојузна држава Мичиген подигна обвинение против своите родители, бидејќи му ја фрлиле во ѓубре колекцијата на порно списанија, филмови и сексуални помагала, вредна околу 29.000 долари.Неименуваниот 40-годишен Американец од мајка му и татко му побара отштета од 85.000 долари. Тие пак, неговата „порно опсесија“ ја споредија со зависност од кокаин и нагласуваат дека тоа го сториле за негово добро. Порно колекцијата била спакувана во 14 кутии.

Мажот во 2016-та година по разводот се вратил дома кај родителите, а по 10 месеци се иселил и ги замолил да му ги испратат неговите работи на новата адреса во Индијана.

Тој за порнографија почнал да се интересира уште во средно училиште и како што вели неговиот татко, и тогаш и на факултет бил исфрлан зашто го фатиле, како дели порно материјали на други студенти.

Обвинителството ја отфрли тужбата против родителите.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Малиот Трпе добил слаба оцена по географија.Кога дознал
татко му решил да му помогне на синот.Го земале глобусот и ....
-Тате,каде се наоѓа Атлански Океан?
По кусо вртење на...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Скопје, 15 јули 2019 (МИА) – Сообраќајот на државните патишта се одвива по наместа влажни коловози. Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е...
Верски календар
На денешен ден
1723.- Роден е сер Џошуа Рејнолдс, англиски...
1872.- Роден е Раул Амундсен, норвешки поларен...
1885.- Воспоставена е британска колонијална...
1940.- Адолф Хитлер ја издаде директивата...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби