Репортер „уловен“ без панталони за време на ТВ пренос во живо

На прв поглед, се изгледа во ред. Но, ако подобро погледнете ќе сфатите дека убаво скоцканиот репортер на ABC, Вил Рив, при вклучувањето во живо за „Good Morning America“ не носи панталони.


Кој рече дека работата од дома нема свои недостатоци?

Следниот пат, дефинитивно ќе внимава во што е облечен, а внимавајте и вие ако вашата работа вклучува онлајн состаноци пред камера.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Двајца другари, едниот стар ловџија, другиот тазе, одат на лов. Влегуваат тие во шумата и стариот ловџија му вика на новајлијата:
- Седи сега ти во грмушкава и глас да не си...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
1640.- Во Антверпен умре Петар Паул Рубенс,...
1672.- Во Москва е роден Петар Велики, цар на...
1778.- Во Париз умре Франсоа Волтер, француски...
1918.- Умре Георгиј Валентинович Плеханов, руски...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби