Билбордите почнаа да комуницираат меѓусебе

На крајот на уште една година полна со неизвесност, Телеком со својата новогодишнa кампања и преку прашањето „Како си?“, имаше за цел да ги потсети луѓето за потребата од социјална поврзаност, грижа и внимание кон најблиските.Токму ова прашање „Како си?“ привлече големо внимание од јавноста и поттикна голем број на разговори и дискусии на социјалните мрежи. Па, дури и натера некои да си кажат како се чувствуваат и тоа на билборди.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот

Што им прави Кина на земјите што го признаваат Тајван?
- Џипсо ги прави.

webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
- Национален празник на Нов Зеланд
1564.- Роден е англискиот писател Кристофер...
1665.- Родена е англиската кралица Ана, која...
1685.- Умре англискиот крал Чарлс Втори Стјуарт,...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби