Гери демантираше дека завршила во кревет со Мел Б

Фановите на познатата женска група „Spice Girls“ беа шокирани откако Мел Б минатата недела во интервју изјави дека таа и Гери Халивел спиеле заедно додека биле дел од групата. Поранешната спајсица рече дека иако нејзината пријателка би можела да и се налути за ваквиот коментар, сепак тоа е вистината.

Гери, која досега молчеше во врска со целиот скандал, конечно се огласи преку изјава дадена за јавноста.

-Гери ги сака „Spice Girls“: Ема, Мелани Б, Мелани Ц и Викторија. Таа би сакала фановите да знаат дена она што се пишува деновиве, едноставно не е точно и многу го повредува нејзиното семејство. Со нетрпение чека да ги види девојките и сите фанови на турнеја, да помине неверојатно време со сите и да создаде нови спомени.Мел Б, која е позната по својот бурен интимен живот, веќе неколку пати до сега потврди дека е бисексуалец. Сепак и покрај тоа што го тврди за нејзината колешка под групата, многумина сметаат дека ја даде изјавата само за да привлече внимание.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Малиот Трпе се враќа од школо и му се фали на татко му:
- Тато, денеска за малку ќе добиев петка!
- Како тоа за малку?
- Па така. Доби детето што седеше до мене.

* * *
Оди...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива по претежно суви коловози. ФРЕКВЕНЦИЈА: Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е умерен. На граничните...
Верски календар
На денешен ден
570.- Во Мека е роден Мухамед, основач на...
1653.- Водачот на Англиската револуција Оливер...
1657.- Англиската флота, под команда на адмирал...
1768.- Умре италијанскиот сликар Каналето, еден...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби