Позитивни критики за Меган: Изгледа прекрасно!

Војвотката од Сасекс, Меган Маркл го имаше своето прво појавување на црвениот тепих по породувањето, на премиерата на „Кралот лав“ во Лондон.За оваа прилика поранешната актерка избра едноставен црн фустан и високи потпетици од Гучи. Сепак, она што им се допадна на многумина, не е нејзината облека туку нејзината тежина.

Војвотката не брза со губење на вишокот килограми и за разлика од Кејт Мидлтон, која после секое породување изгледаше беспрекорно слабо, Маркл изгледа како секоја друга нормална жена.Ваквиот природен изглед особено им се допадна на припадничките на понежниот пол кои веќе станале мајки и точно знаат какви промени му се случуваат на телото во текот на целиот процес пред и после породувањето.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот

Влегува пијаница во кафана и порачува ракија. Шанкерот го гледа пијан и го откачува:
- Искачај надвор, не служиме пијаници.
Поминуваат 10 минути пијаницата се враќа и...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Виадукт Трејд исвестува дека на ден 19.08.2019 ќе се изведуваат градежни активности при поставување на индуктивни јамки на автопат, наплатна станица Тетово, патен правец Гостивар...
Верски календар
На денешен ден
1662.- Умре Блез Паскал, француски математичар,...
1850.- Во Париз умре Оноре де Балзак, француски...
1936.- Франкистите од Шпанија го застрелаа...
1973.- Полковникот Пападопулос, шеф на воената...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби