Хајди Клум направи уште една неверојатна трансформација за Ноќта на вештерките

Хајди Клум со години наназад е кралицата на Ноќта на вештерките, епитет кој го доби поради своите неверојатни трансформации.Сепак, она што го приреди оваа година несомнено ги надминува сите нејзини претходни маски. Германскиот супермодел ги шокираше гостите на традиционалната забава, која ја приредува по повод празникот, откако се појави во импресивен и мошне страшен костум на хуманоиден вонземјанин.Клум ги почести своите обожаватели на социјалните мрежи со фотографии и видеа од целата трансформација, додека цел тим на професионалци работеа на нејзиниот изглед.

Она што е уште поинтересно е фактот што подготовките за маската се одвиваа во излогот на Amazon продавница во Њујорк, па оние најљубопитните имаа уникатна можност да погледнат одблизу како изгледа сето тоа.

#heidiklumhalloween2019 #heidiklumhalloween

Posted by Heidi Klum on Thursday, October 31, 2019

Still here 😳#heidiklumhalloween2019 #heidiklumhalloween

Posted by Heidi Klum on Thursday, October 31, 2019Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Отворил Мујо аптека. Го замолил едпаш Хасо да го замепи. Кога се вратил го прашал дали доагал некој.
"Дојде Суљо, го болеше глава."
"И што му даде?"
"Аспприн."
"Добро, дојде...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива по наместа влажни коловози. Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е умерен. На граничните премини, од...
Верски календар
На денешен ден
1440.- Роден е големиот московски кнез Иван Трети...
1517.- Војската на турскиот султан Селим Први во...
1561.- Роден е Франсис Бекон, англиски филозоф,...
1666.- Умре индискиот цар Шах Џехан од...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби