Дали Џастин Тимберлејк ја изневери својата сопруга?

Џастин Тимберлејк и неговата филмска партнерка Алиша Веинврајт, преку ноќ станаа мета на американските таблоиди откако беа уловени како се држат за рака. Парот, кој во моментот го снима филмот „Palmer“ беше фотографиран во мошне интересна ситуација, поради која веќе на големо се шпекулира дека помеѓу нив има нешто повеќе од деловна соработка.На фотографиите и видеото кои ги објави Мега, актерката го допира по коленото, по што за кратко се држат за рака. Судејќи по она што можеме да го видиме и двајцата се пијани, но она што крена голема прашина е фактот дека Тимберлејк не ја носи својата бурма. Според извор, кој сака да остане анонимен, не станува збор за никаква афера, туку само заедничко дружење, на кое била присутна поголема група на луѓе.

Што мислите?Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Господ решил да ја посети земјата и да види колку се добри луѓето. И се симнал облечен како скитник седнал да проси. Поминало долго време никој ништо не му дал и тоа време досол...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива непречено, по претежно суви коловози. ИЗВЕСТУВАЊЕ: На регионалниот патен правец Р2431 Штип - с.Аргулица - Плачковица (детско...
Верски календар
На денешен ден
1784.- На островот Кодијак, на Алјаска формирана...
1867.- Роден е Џон Голсфорди, англиски писател,...
1909.- Во Солун е извршен втор неуспешен обид за...
1915.- Во селото Никифорово, гостиварско, е...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби