Ирина Шајк: Двајца одлични луѓе не мора да бидат одлична двојка

Ирина Шајк не жали за времето поминато со Бредли Купер.
Руската манекенка е на насловната страница на британскиот Вог, а во изданието за прв пат се отвори за нејзината врска со режисерот на „А star is born”.-Мислам дека во сите добри врски го носиш најдоброто и најлошото од себе – тоа е природата на човекот. Двајца одлични луѓе не мора да бидат одлична двојка, вели Шајк.

-Мислам дека сме мошне среќни што можевме да го искусиме она што го имавме. Животот без Б е нов терен, додава манекенката.Шајк и Купер беа заедно од 2015-та, а се разделија во 2019-та непосредно по гласините за наводната романса помеѓу актерот и Лејди Гага.

Парот неодамна постигна договор околу старателството на ќерката Леа де Сена. Зборувајќи за тоа како е да се балансира помеѓу детето и работата, Шајк признава дека понекогаш не знае што да прави.-Тешко е да се најде рамнотежа помеѓу тоа да се биде самохрана мајка и да се работи и да се обезбедува за живот. Верувајте ми, има денови кога се будам и си велам, „О боже, не знам што да правам, се распаѓам“, вели таа.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот

Две камчиња залутани во Сахара се чудат:
- Види митинг човече!

webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива по претежно суви коловози. За македонски државјани се затворени сите гранични премини за излез од државата. Затворени се сите гранични...
Верски календар
На денешен ден
- Денеска е Светски ден на здравјето. Во 1948...
1348.- Во Прага е основан Универзитет, прв во...
1614.- Умре шпанскиот сликар и вајар од грчко...
1770.- Роден е англискиот писател Вилијам...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби