ФОТО: Сите очи вперени во деколтето на Хајди Клум

Хајди Клум вообичаено е пример за убаво облечена ѕвезда, со оглед на тоа дека има 30 години кариера во светот на модата.Сепак, нејзиниот последен избор на фустан за снимањето на модното шоу „Making The Cut“ во најмала рака може да се нарече модна катастрофа.

Проблематичната креација во суштина е краток фустан со уште подлабоко деколте, кое буквално го откри push up градникот. Некои дури и се пошегуваа дека креацијата доаѓа во пар со вештачки гради.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Плакат на бандера:
- Исчезнати се маж и куче... Награда за кучето.

webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
1762. - Умре Џемс Бредли, англиски астроном. По...
1793. - Во Париз е убиен Жан Пол Мара, познат...
1837.- Кралицата Викторија Прва, како прв...
1930.- Во главниот град на Уругвај почна Првото...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби