ФОТО: Секси Адел уште еднаш ги остави сите без зборови

Адел вчера го прослави својот 32-ри роденден и притоа ја искористи приликата на своите фанови да им ја покаже својата неверојатна трансформација.-Ви благодарам за роденденската љубов. Се надевам дека сите сте безбедни и здрави за време на овие луди времиња, напиша таа под фотката на која позира во краток црн фустан.

Пејачката, која последен пат постираше фотографија на Instagram за Божиќ, овој пат блесна во секси издание во какво што досега никогаш не сме ја виделе.

Адел до пред неколку години важеше за една од покрупните ѕвезди на музичката сцена, но по разделбата од сопругот Сајмон Конецки, целосно го смени начинот на исхрана и започна да вежба пилатес. Благодарение  на строгиот режим од 1000 калории дневно и редовно консумирање на зелени џусеви, таа буквално ја преполови својата тежина. Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Плакат на бандера:
- Исчезнати се маж и куче... Награда за кучето.

webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
1762. - Умре Џемс Бредли, англиски астроном. По...
1793. - Во Париз е убиен Жан Пол Мара, познат...
1837.- Кралицата Викторија Прва, како прв...
1930.- Во главниот град на Уругвај почна Првото...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби