ФОТО: Клои Кардашијан повторно има ново лице

Клои Кардашијан ги изненади фановите со радикална трансформација на своето лице.

Последните фотографии кои беа објавени на нејзиниот Instagram профил предизвикаа лавина на коментари бидејќи Клои повеќе не личи на себе.Се уште останува непознато дали радикалниот изглед на фотографиите се должи на Фотошоп или пак Клои има направено пластична операција.

Иако таа веќе подолго време се обидува да ги убеди своите фанови дека промените на нејзиното лице се должат на шминка, сепак гледајќи ги фотографиите од претходните години и повеќе од јасно е дека направила неколку корекции.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Плакат на бандера:
- Исчезнати се маж и куче... Награда за кучето.

webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
1762. - Умре Џемс Бредли, англиски астроном. По...
1793. - Во Париз е убиен Жан Пол Мара, познат...
1837.- Кралицата Викторија Прва, како прв...
1930.- Во главниот град на Уругвај почна Првото...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби