Кетрин Зета-Џонс со нова линија на тренди производи

Актерката Кетрин Зета-Џонс ја пушти во продажба својата нова линија производи која содржи обувки, љубовни лажици, веганско кафе и шминка. Пакетот го носи називот „Casa Zeta-Jones“ и кко што таа се надева, ова е само почеток на нејзините подолгорочни планови.– Сакав да ја претворам оваа моја страст во чекор напред и да создадам марка – прекрасна и луксузна, но истовремено и достапна за луѓето, вели Зета-Џонс.

Брендот постои веќе некое време и досега продаваше постелнина за спални кревети, перници и лежалки, но филмската ѕвезда сака да ја прошири палетата на производи.

Ѕвездата од „Маската на Зоро“ претходно јавно го најави своето повлекување „од лудиот свет на Холивуд“. Последните улоги ѝ беа оние во ТВ-серијата „Кралицата на Америка“ од 2018-та и филмот „Кралица на кокаинот“ од 2017-та година.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Плавуша пишува љубовно писмо на дечкото...
- Овде е супер, најубаво се забавувам во зоолошката градина, уште и ти да беше тука....
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
1865.- Во Петроград е роден Александар Пертович...
1903.- Неколку денови пред паѓањето на...
1913.- Заврши Втората балканска војна која на 30...
1993.- Во Скопје умре Димитар Кондовски,...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби