Камерон Дијаз: Душата ми е мирна откако го напуштив Холивуд

Во разговор со Гвинет Палтроу што беше пренесуван во живо на YouTube, Камерон Дијаз рече дека „душата ѝ е мирна“ откако го напуштила Холивуд.– Имам мир во душата, зашто конечно можам да се грижам за себе. Чудно е, знам. Многу луѓе нема да го разберат ова. Ама, знам дека ти разбираш, ѝ рече Дијаз на Палтроу, која освен водителка, е исто така и актерка.

„Лошата наставничка“, како што беше насловен последниот нејзин филмски хит, вели дека сега е ослободена и од притисокот на јавноста.

– Koгa работиш на филм, тие те поседуваат. Постојано те следат… Немаш време за ништо друго, вели Дијаз.

Откако ја напушти филмската сцена, таа се омажи за Бенџамин Меден, а во јануари годинава тие ја добија и ќерката Радикс. Во меѓувреме, Дијаз лансираше и свој бренд вино.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Ловат двајца рибари, не им гризе, си муабетат:
- А бе што имам дома жена, ружна, поружна - здравје!
- Немој бе така, жена ти е!
- Што бе жена, да видиш каква е згужвана у...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
- Денеска е Светски ден на мирот

19 п.н.е.- Умре римскиот писател Публиус...
1327.- Англискиот крал Едвард II ги уби сопругот...
1452.- Роден е италијанскиот верски реформатор...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби