Џенифер Гарнер и Бредли Купер во љубовна врска?!

Џенифер Гарнер и Бредли Купер беа забележани и фотографирани на плажа, заедно со неговата тригодишна ќерка Леа.Како што објави порталот ТМЗ, тие се одморале и се забавувале на плажа близу Малибу, Калифорнија, САД. Купер минатата година се раздели од својата девојка Ирина Шајк, со која ја имаат Леа. Медиумите шпекулираа дека разделбата со Шајк е поради неговата наводна афера со Лејди Гага.

Гарнер, пак, лани официјално се разведе од актерот Бен Афлек, со кого има две деца. Потоа излегуваше со Џон Милер, но изолацијата поради коронавирусот ја прекина нивната врска.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Ловат двајца рибари, не им гризе, си муабетат:
- А бе што имам дома жена, ружна, поружна - здравје!
- Немој бе така, жена ти е!
- Што бе жена, да видиш каква е згужвана у...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
- Денеска е Светски ден на мирот

19 п.н.е.- Умре римскиот писател Публиус...
1327.- Англискиот крал Едвард II ги уби сопругот...
1452.- Роден е италијанскиот верски реформатор...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби