Пристигна замената на Анџелина: Бред уловен со нова девојка

Бред Пит (56) по се изгледа има нова девојка. Актерот беше уловен во придружба на 29 години помладата германска манекенка Никол Потуралски. Двојката беше фотографирана додека дискретно влегува во приватен авион на францускиот аеродром „Ле Бурже“.

Анонимен извор за Page Six изјави дека Бред и Никол се гледаат веќе некое време и уживаат во заедничкиот одмор. Парот за прв пат беше забележан на настап на Каније Вест во ноември 2019-та.

Актерот претходно беше во брак со Анџелина Џоли, со која се раздели во 2016-та. По разводот со Анџелина Џоли во 2016 година, Бред беше романтично поврзуван со дизајнерката на накит и холистичка исцелителка Сет Хари Калса, со актерката Алија Шокат и професорката на МИТ – Нери Оксман.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Плавуша во продавница.
- Добро утро, имате маргарин?
- Имаме "Добро утро"!
- Добро утро, имате маргарин!!?
- Имаме "Добро утро"!!!!!
- Добро утро, имате маргарин!!!!?
-...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
1889.- Роден е Волтер Липман, северноамерикански...
1903.- Над селото Цапари, на Пелистер се водеше...
1939.- Во Лондон умре Сигмунд Фројд, австриски...
1984.- Во Струга умре Владо Малески, македонски...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби