Сериозни обвинувања за садизам и канибализам против актерот Арми Хамер

Агенцијата „ВME“, која ги претставува некои од најголемите холивудски sвезди, ја прекина соработката со актерот Арми Хамер поради контроверзиите околу неговите „еротски“ преписки.Неодамна на интернет се појавија извадоци, кои во најмала рака, се вознемирувачки. Пораките што тој, наводно, ги испратил, содржат сексуални фантазии за силување, кршење коски и пиење крв. Тој веќе изгуби неколку проекти во кои требаше да глуми. Еден од нив е „Принудна венчавка“, каде што Џенифер Лопез требаше да му прави друштво. Хамер вели дека обвинувањата се лага.

– Не одговарам на вакви г**нарии, но во светло на злобните и лажни напади врз мене, не можам со чиста совест сега да ги оставам моите деца четири месеци за да снимам филм во Доминиканската Република, рече тој во интервју за ТМЗ, во врска со откажувањето од филмскиот проект.

И поранешната сопруга е згрозена од однесувањето на Хамер, бидејќи верува дека пораките се вистинити. Љубопитните истражувачи периодов, следејќи го неговиот профил на Твитер, забеллежале и дека тој со години следи БДСМ-содржини.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
- Трпе, зошто татко ти денес беше на училиште?
- Учителката го викна за да се жали од мене.
- И што стана?
- Е па ништо, учителката ми кажа сега да ја викнам мајка ми, за да се...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
753 п.н.е.- Според преданието, Ромул го основал...
1500.- Португалскиот морепловец Педро Алварес...
1509.- Умре англискиот крал Хенри Седми, основач...
1699.- Умре францускиот писател Жан Батист...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби