Стапалата на принцот Хари ја засенија веста за бременоста на Меган Маркл

Принцот Хари и неговата сопруга Меган Маркл очекуваат принова. Веста за бременоста на Маркл беше соопштена во јавноста заедно со црно-бела фотографија на која Меган лежи покрај својот сопруг. Сепак, наместо на нејзиното трудничко стомаче, вечните критичари на познатата двојка се фокусираа на стапалата на принцот Хари.Изгледа дека на многумина не им се допадна идејата да го гледаат принцот бос, а уште помалку со нечисти стапала.

Па, така за кратко Twitter беше преплавен со лавина од коментари од корисници кои се згрозени од стапалата на Хари и од идејата да го гледаат босоног.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Си одат тројца будали по железничка пруга и едниот вели:
-колку долги се овие степеници, бреее, крај немаат
Вториот вели:
-абе остај што се долги, па и оградава ја ставиле...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
1570.- Папата Пие Петти иако од црквата ја...
1707.- Роден е италијанскиот писател Карло...
1723.- Умре англискиот архитект Кристофер Рен,...
1778.- Роден е аргентинскиот генерал и...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби