Бела Торн со критики до „Дизни“

Актерката Бела Торн, поранешна ѕвезда на „Дизни“, ја нападна продукциска куќа поради стандардите што таа, наводно, им ги наметнува на децата.– Тешко е да се биде совршен во очите на Дизни. И затоа мислам дека не е во ред тоа што „Дизни“ им покажува на децата дека сѐ е толку совршено, рече таа за „Фокс њуз“.

Таа натаму додава дека тоа е многу тешко да се постигне, барем за неа.

Актерката се прослави со хитот на „Shake it up“ , заедно со Зендеја, но изгледа дека таа повеќе не ја поддржува филмската куќа што ја претстави пред светот.

– Кога растат, децата не треба да гледаат во совршени луѓе. Тие треба да ја видат реалноста. Треба да ги видат различностите, шаренилото!, додаде таа.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Оглас: Барам убава, паметна, шармантна девојка со автомобил. Пожелна слика од автомобилот.

webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
СОСТОЈБА: Сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по суви коловози. ЗИМСКА ОПРЕМА: Од 15.11.2020 година започна законската обврска за задолжително поседување на...
Верски календар
На денешен ден
1459.- Роден е холандскиот свештеник Адријан...
1810.- Роден е италијанскиот свештеник Винченцо...
1817.- Роден е унгарскиот писател Јанош Арањ,...
1824.- Во Литомишл е роден Беджик Сметана, чешки...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби