ФОТО: Wonder Woman ужива во бременоста

Израелско-американската актерка Гал Гадот, можеби најпозната по улогата на „Wonder Woman“ на „Марвел“ на Инстаграм се пофали со трудничкото стомаче.-Работам… На два огромни проекта, напиша таа под сликата на која позира во едноделен костим за капење.

Гадот и нејзиниот сопруг Јарон Варсано, го очекуваат третото дете. Радосната новост ја соопштија семејно на први март.. Тие двајца досега ги имаат Алма (9) и Маја (4), а во брак се речиси 13 години.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
- Трпе, зошто татко ти денес беше на училиште?
- Учителката го викна за да се жали од мене.
- И што стана?
- Е па ништо, учителката ми кажа сега да ја викнам мајка ми, за да се...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
753 п.н.е.- Според преданието, Ромул го основал...
1500.- Португалскиот морепловец Педро Алварес...
1509.- Умре англискиот крал Хенри Седми, основач...
1699.- Умре францускиот писател Жан Батист...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби