ФОТО: Џеј Ло и Бен Афлек приредија жешко шоу за папараците

Џенифер Лопез и Бен Афлек приредија вистинско шоу за папараците за време на нивниот престој во Сент Тропе. Познатата двојка деновиве ужива во Франција, каде Џенифер воедно го прослави својот 52 роденден.

Вљубените птички се релаксираа на јахта вредна 130 милиони долари, а кога забележаа дека папараците го фотографираат нивното интимно дружење решија да ја подгреат атмосферата.

Оние кои се сеќаваат на спотот за песната ,,Jenny from the block’’ веднаш ќе забележат дека Џен и Бен позираа на ист начин како што се снимени во една од сцените на видеото.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
една баба оди на лекар.Кога докторот ја прашува што е проблемот таа му вели дека многу прди, прдежите не се слушаат но многу смрдат.Докторот и дава лекови и и вели да се врати на...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
1685.- Лондон го зафати голема епидемија на чума...
1939.- Советските единици врз основа на...
1943.- Во селото Подвис, кичевско почна да...
1961.- Со основано сомнение дека е жртва на...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби