Голата Бритни открива: Сакам да се видам себе си во најчиста форма!

Бритни Спирс во последно време се повеќе постира провокативни фотографии на нејзиниот Instagram профил, што ги натера нејзините обожаватели да се посомневаат во тоа дали фотките ги објавува таа или пак некој друг.Пејачката ги увери сите оние кои се загрижени за неа, дека голотијата која што ја покажува во последно време е само нејзин начин на ослободување.

-Сакав себе си да се видам на полесен начин...гола...на начинот на кој што сум се родила. И кога ќе ги погледнам фотографиите кои што сум ги направила луда е психологијата да се гледам себе си во најчиста форма, а воедно е и доказ дека болката...повредите...солзите...и тешкиот товар во суштина не сум јас. Јас сум жена...прекрасна...чувствителна жена која треба да се види себе си во најчистата форма. Нема да постирам топлес фотографии цело живот затоа што тоа ќе стане здодевно, но во секој случај проклето помага во моменти кога имам потреба од ослободување, напиша Бритни.Таа го поздрави и Free Britney движењето велејќи дека истото е навистина значајно, дури и повеќе од што нејзините обожаватели можат да претпостават и им се заблагодари што секогаш се толку неверојатни.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Имал некој тип калибар 50cm па не можел да си најде жена. Му рекле лекот да го бара кај жабата, барајќи ја за жена.
- Жабо, жабо, ќе се омажиш за мене?
- Не.
И оп, му се смалил...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива непречено, по претежно суви коловози. ФРЕКВЕНЦИЈА: Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е умерен. На...
Верски календар
На денешен ден
48. п.н.е.- Римскиот војвода и државник Гнеј...
1066.- Норманскиот војвода Вилијам, иден...
1465 или 1466.- Роден е Ротердамски Еразмо...
1492.- На првото патување преку Атлантикот, во...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби