Џејк Џиленхол призна дека бил „затрескан“ во Џенифер Анистон

За актерот Џејк Џиленхол, снимањето на филмот „Добра девојка“ (The Good Girl) со Џенифер Анистон не било така лесно бидејќи тој бил „затрескан во неа“.Актерот уште еднаш се потсети на љубовната комедија од 2002 година и неговите чувства кон колешката, во интервјуто за Шоуто на Хауард Стерн синоќа.

– О, да, тоа беше мачење. Да, беше!, рече Џејк, смеејќи се.

-Чудно е зашто, љубовните сцени се незгодни и 30, 50 луѓе гледаат во вас… Но, исто така, тоа е танц, вие одлучувате што ќе има на камерата. Може да учествуваш, но тоа е како сцените со борба, мора „да ги наместиш“ („кореографираш“) тие сцени, објаснува тој.

Џејк, кој тогаш имал околу 20 години, призна дека при снимањето на љубовните сцени „е употребена и перница“ меѓу нив и дека Анистон, која е 12 години повозрасна од него, имала целосно разбирање за тоа.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Имал некој тип калибар 50cm па не можел да си најде жена. Му рекле лекот да го бара кај жабата, барајќи ја за жена.
- Жабо, жабо, ќе се омажиш за мене?
- Не.
И оп, му се смалил...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива непречено, по претежно суви коловози. ФРЕКВЕНЦИЈА: Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е умерен. На...
Верски календар
На денешен ден
48. п.н.е.- Римскиот војвода и државник Гнеј...
1066.- Норманскиот војвода Вилијам, иден...
1465 или 1466.- Роден е Ротердамски Еразмо...
1492.- На првото патување преку Атлантикот, во...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби