Што се случи со лицето на Том Круз?

Холивудскиот актер, Том Круз (59) ги подгреа гласините дека направил интервенција на своето лице.Ѕвездата на „Mission impossible“ беше забележана заедно со својот син Конор, додека го следеа натпреварот меѓу Џиновите од Сан Франциско и Лос Анџелес Доџерс.

Она што на сите им падна во очи, несомнено е изгледот на неговото лице. По се изгледа дека и Том стана дел од познатите кои користат филери за да се подмладат.Некои се пошегуваа дека тоа не е Том, туку само некој што го носи неговото лице, додека други посочија дека само малку повеќе се здебелил.

Што мислите вие?Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Имал некој тип калибар 50cm па не можел да си најде жена. Му рекле лекот да го бара кај жабата, барајќи ја за жена.
- Жабо, жабо, ќе се омажиш за мене?
- Не.
И оп, му се смалил...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива непречено, по претежно суви коловози. ФРЕКВЕНЦИЈА: Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е умерен. На...
Верски календар
На денешен ден
48. п.н.е.- Римскиот војвода и државник Гнеј...
1066.- Норманскиот војвода Вилијам, иден...
1465 или 1466.- Роден е Ротердамски Еразмо...
1492.- На првото патување преку Атлантикот, во...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби