„People“: Крис Еванс е најсекси маж за 2021 година

Американскиот актер Крис Еванс е најсекси маж во 2021 година, според „People“. Крис ќе се најде на насловната страница на списанието следната недела.Оваа титула тој требаше да ја земе лани, но уредничкиот тим на „People“ сметаа дека е подобро да се почека една година, откако актерот случајно објави слика од својот пенис на интернет, пишува „Page 6“.

Таа титула минатата година ја освои актерот Мајкл Б. Џордан.

Ѕвездата на филмот „Captain America“ лани ненамерно сподели гола фотографија со своите тогашни 5,7 милиони следбеници. Еванс (40) набргу ја избриша сликата, но веќе беше предоцна, бидејќи сликите се проширија на Твитер и останатиот интернет-простор.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Некој ранет терорист го однеле во болница со тешка рана во пределот на срцето. Типот преживеал, а докторите се собрале околу него и се чуделе каков медицински феномен е.
- Добро...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
1516.- Умре шпанскиот крал Фердинанд Втори и...
1719.- Со обединувње на Вадуц и Шеленберг...
1744.- Умре италијанскиот филозоф, историограф и...
1783.- Во Гренобл е роден Мари Анри Бејл, познат...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби