Безос со порака до Лео: Дојди тука, сакам да ти покажам нешто....

Џеф Безос можеби е милијардер, но жените како со магнет се прилепуваат за вечниот заводник, Леонардо Ди Каприо.

Девојката на Безос, Лорен Санчез беше буквално маѓепсана од актерот, па заборави на милијардерот. Да биде уште поинтересно, видеото на кое Санчез се „топи“ пред Лео стана вирално на социјалните мрежи.

По ова и самиот Безос реши да се пошегува постирајќи јасна порака до холивудскиот шармер и тагнувајќи го на истата.-Лео, дојди тука. сакам да ти покажам нешто...,напиша тој како заглавје на сликата на која позира пред знак за опасност за пад од стрмна карпа.

 Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Некој ранет терорист го однеле во болница со тешка рана во пределот на срцето. Типот преживеал, а докторите се собрале околу него и се чуделе каков медицински феномен е.
- Добро...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
1516.- Умре шпанскиот крал Фердинанд Втори и...
1719.- Со обединувње на Вадуц и Шеленберг...
1744.- Умре италијанскиот филозоф, историограф и...
1783.- Во Гренобл е роден Мари Анри Бејл, познат...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби