Рајан Рејнолдс: Тајната за среќен брак е да ви се допаѓа партнерот

Холивудскиот актер Рајан Рејнолдс во изјава за Entertaiment Tonight ја откри тајната на неговиот среќен брак со актерката Блејк Лајвли.– Ние не се сфаќаме премногу сериозно, а сме и вистински пријатели. Заљубувањето е кул, но дали навистина си се допаѓате? Знаете, тоа прашање треба да си го поставите на самиот почеток на врската, изјави актерот.

Лајвли и Рејнолдс се венчаа во 2012 година и имаат три ќерки. Нивната врска се смета за една од најсилните и најстабилните во Холивуд. Печатот со задоволство ги следи социјалните мрежи на сопружниците, бидејќи таму тие често се шегуваат еден со друг и пишуваат забавни коментари.

Рејнолдс неодамна објави дека ќе паузира од снимањето.

-Сакам да го поминам ова време со моите деца, бидејќи наскоро тие ќе станат тинејџери и ќе ме мразат, се пошегува ѕвездата.

Рајан моментално го промовира филмот „Red Notice“ во кој игра една од главните улоги. Во филмот тој е „вториот најбаран крадец на уметнички дела во светот“, кој е принуден да се здружи со агент на ФБИ (Двејн Џонсон) против крадецот број еден на скапите слики (Гал Гадот). Акционата комедија беше прикажана во ограничен број кина во САД на 5 ноември. Филмот денеска ќе се појави и на Нетфликс.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Некој ранет терорист го однеле во болница со тешка рана во пределот на срцето. Типот преживеал, а докторите се собрале околу него и се чуделе каков медицински феномен е.
- Добро...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
1516.- Умре шпанскиот крал Фердинанд Втори и...
1719.- Со обединувње на Вадуц и Шеленберг...
1744.- Умре италијанскиот филозоф, историограф и...
1783.- Во Гренобл е роден Мари Анри Бејл, познат...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби