ФОТО: Меган и Хари конечно ги покажаа лицата на своите деца

Принцот Хари и неговата сопруга, Меган Маркл, веќе подолго време ги криеја лицата на своите деца од будното око на јавноста, па можеби затоа нивниот последен потег дојде како вистинско изненадување за многумина.Парот ја сподели својата божиќна честитка, инаку семеен портрет на кој за прв пат може да се види 6месечната Лилибет, како и 2-годишниот Арчи. Фотографијата е дело на Алекси Лубомирски, кој воедно ги направи и фотографиите од свршувачката и венчавката на познатата двојка.

-Оваа година ја добивме нашата Лилибет. Арчи не направи ,,мама и тато’’, а Лили не направи семејство. Додека со нетрпение ја очекуваме 2022 направивме неколку донации во ваше име на организации кои ги почитуваат и заштитуваат семејствата - од оние кои се преселени од Авганистан до американските семејства на кои им треба платено родителско отсуство“, напишаа Хари и Меган.

Во минатото парот беше мошне критикуван поради тоа што многу ретко го покажува лицето на малиот Арчи, а се најде на мета на уште поголема критика по раѓањето на Лилибет, која воопшто не беше покажана во јавноста.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
- Тато, да не спиеш?
- Не! Кажи што сакаш.
- Дај ми 200 денари за во град,
- Остај ме бе, нели гледаш дека СПИЈАМ!

* * *
Се јавува плавуша во Авиоимпекс:
- Се извинувам,...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
1882.- Германскиот бактериолог Роберт Кох...
1905.- Во Велес е роден Стефан Гајдов,...
1972.- Во Москва е потпишан договор меѓу САД и...
1994.- Весникот на албански јазик "Флака е...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби