Мајли Сајрус за малку ќе останеше гола за време на новогодишниот настап

Мајли Сајрус нема проблем со носењето на провокативна облека на сцената, но овој пат токму поради својот избор за малку ќе останеше топлес за време на новогодишниот настап во живо.Пејачката само што започна да ја изведува ,,Party in the USA” кога горниот дел од креацијата се одврза и падна од градите.

За среќа, таа реагираше на време, вешто вртејќи и го својот гол грб на публиката. По неколку секунди се врати на сцената во црвено сако и продолжи онаму каде што застана.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
- Тато, да не спиеш?
- Не! Кажи што сакаш.
- Дај ми 200 денари за во град,
- Остај ме бе, нели гледаш дека СПИЈАМ!

* * *
Се јавува плавуша во Авиоимпекс:
- Се извинувам,...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
1882.- Германскиот бактериолог Роберт Кох...
1905.- Во Велес е роден Стефан Гајдов,...
1972.- Во Москва е потпишан договор меѓу САД и...
1994.- Весникот на албански јазик "Флака е...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби