Памела Андерсон се разведува од шестиот сопруг

Памела Андерсон повторно се разведува. Ѕвездата на „Чувари на плажата“ се раздели и од нејзиниот некогашен телохранител Ден Хејхерст, со кого се венчаа на Бадник на крајот од 2020 година.Андерсон и Хејхерст, чија романса првпат беше потврдена во септември 2020, живееја заедно во нејзиниот дом на островот Ванкувер, каде што и се венчаа. Извор близок до двојката за „Ролинг стоун“ изјави дека „пандемискиот виор“ згаснал, а Памела во љубовта се однесува „автентично, како и во животот“.

Таа претходно изјавуваше дека се зближиле додека биле заедно „24/7“, за време на изоолацијата.

Актерката, која е на средина од шестото десетлетие од својот живот, зад себе има уште пет други брака – оној со Томи Ли, Кид Рок, Рик Саломон (се венчаа двапати), а потоа и со Џон Питерс. Бракот со филмскиот продуцент Питерс, сепак беше малку поинаку контроверзен… Тие се венчаа во јануари 2020 година, но по 12 дена, го поништија. Таа подоцна рече дека тоа не било ниту законски изведено. Со Ли, Памела има два возрасни сина.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
- Тато, да не спиеш?
- Не! Кажи што сакаш.
- Дај ми 200 денари за во град,
- Остај ме бе, нели гледаш дека СПИЈАМ!

* * *
Се јавува плавуша во Авиоимпекс:
- Се извинувам,...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
1882.- Германскиот бактериолог Роберт Кох...
1905.- Во Велес е роден Стефан Гајдов,...
1972.- Во Москва е потпишан договор меѓу САД и...
1994.- Весникот на албански јазик "Флака е...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби