Обожавателите загрижени: Бритни Спирс повторно гола на Инстаграм

Бритни Спирс повторно е слободна да прави што сака и во целост да располага со своето богатство, но нејзините обожаватели не се убедени во тоа дека пејачката се наоѓа во добра ментална состојба.Спирс, која пред некое време соопшти дека е бремена, пак започна да постира стари фотографии на кои е целосно гола.

Нејзината фан база на Instagram, што брои околу 42 милиони фанови, е загрижена поради однесувањето на пејачката. Спирс и претходно постираше вакви фотографии со цел да ја истакне радоста од новостекната слобода, но сега голотијата изгледа повеќе како очаен обид за внимание, отколку симболично одбележување на промените во нејзиниот живот.

Многумина се сомневаат дека Бритни не е во добро ментално здравје и дека нејзиниот сопруг треба да се погрижи за тоа што објавува на Instagram.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
- Тато, да не спиеш?
- Не! Кажи што сакаш.
- Дај ми 200 денари за во град,
- Остај ме бе, нели гледаш дека СПИЈАМ!

* * *
Се јавува плавуша во Авиоимпекс:
- Се извинувам,...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
1882.- Германскиот бактериолог Роберт Кох...
1905.- Во Велес е роден Стефан Гајдов,...
1972.- Во Москва е потпишан договор меѓу САД и...
1994.- Весникот на албански јазик "Флака е...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби