Ева Лонгорија во полн сјај за премиерата на ,,Top Gun: Maverick” во Кан

Холивудската актерка, Ева Лонгорија Бастон, блесна во полн сјај на црвениот тепих во Кан.

Поранешната очајна домаќинка, беше дел од премиерата на ,,Top Gun: Maverick” на Канскиот филмски фестивал, каде ја видовме во креација на дизајнерката Кристина Отавиано.

Сребрениот фустан, кој што одлично ја истакна силуетата на Лонгорија, беше надополнет со накит од Chopard Jewelry и високи потпетици во истата боја.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
- Твојата девојка изгледа ужасно! - му вели таткото на синот.
- Го знам јас тоа, ама со твојот стар автомобил неможев да најдам ништо подобро
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива непречено, по суви коловози. ФРЕКВЕНЦИЈА: Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е зголемен. На...
Верски календар
На денешен ден
1535.- Британскиот филозоф и државник сер Томас...
1867.- Под притисок на Канаѓаните, британската...
1871.- Рим стана престолнина на Обединета...
1960.- Формирана е обединета и независна...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби