Џеј Ло потполно гола го промовира својот крем за затегнување на задникот

Џенифер Лопез вчера наполни 53 години, а во чест на својот роденден позираше гола и го промовираше последното козметичко парче од ,,J Lo Beauty” брендот.Станува збор за крем за тело кој што е наменет за нега на кожата на задникот.

Лопез вели дека овој производ е нешто за што таа размислувала „целиот живот“, откако пораснала гледајќи ја борбата на нејзината мајка со целулитот и чувствувајќи се фрустрирана од недостатокот на решенија.-Работејќи со научниците, откривме дека кремот навистина го подобрува изгледот на кожата, објаснува пејачката и додава дека состојките кои ги користеле ги избледуваат стриите, а во исто време ја затегаат и измазнувата кожата.

-Ние не земаме обичен крем и го лепиме моето име на него, вели Џеј Ло.

Пејачката деновиве престојува во Париз со својот сопруг Бен Афлек, каде што го минуваат медениот месец по нивната венчавка во Лас Вегас.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Си биле американец, французин и Трпе.
Американецот се фали.
-Мојата жена е лавица!
-А мојата е тигрица , рекол французот
-И мојата жена не е човек,рекол Трпе!
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива непречено, по претежно суви коловози. ФРЕКВЕНЦИЈА: Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е умерен. На...
Верски календар
На денешен ден
1571.- Шпанската морнарица кај Лепанта во...
1849.- Во Балтимор умре Едгар Алан По,...
1879.- Британските трупи извршија инвазија врз...
1885.- Во Копенхаген е роден Нилс Хенрик Давид...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби