Ким Кардашијан како Mystique за Ноќта на вештерките

Ким Кардашијан ја има една од најдобрите маски за Ноќта на вештерките.Од година во година, таа станува сè подобра и подобра во изборот на маска за празникот. Овој пат посине, од глава со пети, со цел да изгледа исто како Mystique.

Нејзината трансформација во мутантот од X-Men’s толку многу им се допадна на обожавателите, што некои од нив дури побараа од Marvel да ја ангажира за некој од следните филмови.

Hey Marvel 👀

Posted by Kim Kardashian on Sunday, October 30, 2022Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот

Што им прави Кина на земјите што го признаваат Тајван?
- Џипсо ги прави.

webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
- Национален празник на Нов Зеланд
1564.- Роден е англискиот писател Кристофер...
1665.- Родена е англиската кралица Ана, која...
1685.- Умре англискиот крал Чарлс Втори Стјуарт,...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби