Гвинет Палтроу го искоментира сексот со Бен – Џеј Ло не возврати на провокацијата

Џенифер Лопез го прекина молкот за прв пат по експлозивните признанија на Гвинет Палтроу за сексуалната моќ на нејзиниот сопруг, Бен Афлек.Појавувајќи се во „The View“, Лопез искрено зборуваше за својот сопруг и го пофали како ги воспитува нивните заеднички деца.

Зборувајќи за нејзиниот сопруг Бен (50), таа рече: Тој е неверојатен татко. Искрено тој е најдобриот татко што сум го видела. Тој е толку вклучен што понекогаш ме учи како да комуницирам со децата.

Нејзината голема почит кон сопругот доаѓа само неколку дена откако Гвинет (50) ги запрепасти обожавателите споредувајќи ги нејзините двајца бивши од А-листата Бред Пит и Бен - откривајќи дека вториот е „технички подобар во креветот, но првиот ги оправдува работите како подобар актер.

Таа се забавуваше со Бред од 1994 година, но ја раскинаа свршувачката во 1997 година, бидејќи на 24-годишна возраст се чувствуваше дека е премногу млада за брак. Потоа продолжи да има тригодишна врска со Бен, кој се ожени за Џенифер минатата година.

По коментарите на Гвинет, Џенифер одлучи да разговара за неговите способности како татко наместо да зборува за тоа како изгледа сексот со него.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Некој старец кој никогашне бил
на лекар оди на преглед.Влегува
во болницата и застанува на
шалтер,а сестрата го прашува:
-Повелете господине.
-Сакам да разговарам со...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
1671.- Под водство на легендарниот јунак Стенка...
1963.- Првата жена - космонаут Валентина...
1993.- Во Скопје, умре Борко Лазески, македонски...
1997.- Република Македонија и Кувајт...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби