ФОТО: Моќно женско трио во Италија

Пријанка Чопра, Ен Хатавеј и Зендаја блеснаа во полн сјај во Венеција.Триото беше во центарот на вниманието на ревијата за накит на Bvlgari. Секоја облечена на свој уникатен начин, актерките заедно позираа на настанот за луксузната италијанска модна куќа.

Хатавеј (40) облече сребренo златна тоалета од Atelier Versace, дизајнирана од самата Донатела Версаче. Изгледот го надополни со ѓердан со големи розови скапоцени камења.Чопра (40) носеше сличен впечатлив ѓердан, кој го спои со дводелен комплет со голи рамена, додека ѕвездата на „Еуфорија“ избра црна тоалета во класичен ретро холивудски стил со потписот на Ричард Квин.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот

Некој крупен маж земал ситна жена, па другарите го прашуваат:
- Добро бе, каков ви е сексот, кога сте толку различни?
- Абе, јас си лежам, она е одозгоре, па јас ја држам и...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
1723.- Роден е шкотскиот економист Адам Смит, кој...

1819.- Роден е англискиот астроном и математичар...

1826.- Во Лондон умре Карл Марија Вебер,...

Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби