Ал Пачино очекува дете со 54 години помладата девојка

Ал Пачино (83) и неговата девојка Нур Алфала (29) чекаат дете, потврди неговиот претставник за Холивуд Репортер.Иако претставникот не сподели детали за нивната врска, TMZ објави дека 83-годишниот актер е во врска со ТВ продуценката од април 2022 година.

Ѕвездата на „Кум“ ја има 33-годишната ќерка Џули Мари со поранешната девојка Јан Тарант, како и 22-годишните близнаци со Беверли Д'Анџело.

Во 2014 година, тој зборуваше за тоа како е да се биде татко и рече дека децата биле „алката што недостасува“ која му овозможила да го надмине лошото чувство кое го имал поради тоа што татко му го напуштил како дете.

-Свесно знаев дека не сакам да бидам како татко ми. Сакав да бидам присутен. Имам три деца. Јас сум одговорен пред нив. Јас сум дел од нивниот живот. Кога не сум, тоа е вознемирувачко и за мене и за нив, изјави Пачино.

Неговата сегашна девојка, Нур Алфала, е 54 години помлада од актерот и воедно за важи за девојка која секогаш избира постари мажи за партнери. Пред Пачино, таа беше поврзувана со звучни имиња како Мик Џегер и Клинт Иствуд.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Се запишале Трпе, Мали Џокица и Џемо во прво одделение. После првиот час, земале да си ги мерат пенисите.
Знаете кој имал најголем?
Џемо, зашто имал 18 години!
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
- Светски ден за заштита на животните
- Светски ден на населбите
1669.- Во Амстердам умре Харменсон ван Рајн...
1787.- Роден е францускиот политичар и историчар...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби